• Şafak, 5022 Sok. Akdeniz Sanayi Sitesi No:47, Kepez / ANTALYA

MOBİLYA ÜRETİMLERİ

Uzmanlaşmış mobilya mimarisi ile gelişmiş teknolojiden faydalanarak,ileriye dönük daima gelişime açık, yenilikçi hedeflerimizle birlikte mobilya alanında deneyimli kadromuzla 1. Kalitede ham madde girişiyle yüksek kalite ve standartlarda ihtiyaç sahiplerine nihayi ürünler üretmek, Ofisler, Fabrikalar, Bankalar, İş Merkezleri, Kültür Eğitim, Eğlence ve Spor Merkezleri Otel ve Hastanelere yönelik bütün mobilya ihtiyaçlarını geniş tasarım bilgisi ve modern ürün konsepti ile bütün ihtiyaçlarını karşılamak.

OBJE TASARIMI

Endüstriyel ve Dekoratif ürünler tasarlamak,ihtiyaç ve talepler doğrultusunda,yeni bir ürünün tasarımı için gerekli bütün takniklerden faydalanarak farklı özellik ve türdeki yeni objeler oluşturmak ve geliştirmek.

SEPERATÖR ÜRETİMİ

Kendine özgü tasarımlarıyla patent sahibi olduğumuz Seperatör sistemlerimizle ofislere yönelik yüksek kalitede kolayca monte edilebilen farklı kesit ve modellerden oluşan içersine Cam, Jaluzi, Kumaş kaplı melamin ve Ahşap gibi ürünler konularak ürettiğimiz, Yüksek, Alçak ve Masa Arası Seperasyon sistemlerimizle ofislerinizde gerek bireysel,gereksede takım çalışma alanları için ideal ortamlar sağlamaktatır. Sistemlerimizin üzerine takılan Piriz Grupları, Dosyalık, Kalemlik, Notluk, CD’lik gibi aksesuarlarla çalışma alanlarınızın genişlemesine yardımcı olmaktadır.

MİMARİ TASARIM

Mekanlara özgü iki yada üç boyutlu gerçeğe en yakın tasarımlarla uygulamadan önce, proje ve projenin aslına bağlı kalınarak birebir uygulama hizmetleri sunmak mekan içine en uygun olan gerekli yerleşimleri yaparak çalışma alanlarınızın en iyi şekilde değerlendirmeniz için mimari alandaki deneyimlerimizle mekanlarınıza değer katıp gerekli olan en iyi çözümleri sunmak.

AMACIMIZ

İyi yapılanmış yönetimi,deneyimli kadrosu ve gelişmiş makine ve teçhizat ekipmanlarımızla toplu proje ve satışlarda ihtiyaç sahiplerinin bütün ihtiyaçlarının tek tek değerlendirerek zamanında ve eksiksiz tam teşekküllü toplu ürün grupları için üretim yapmak.