• Şafak, 5022 Sok. Akdeniz Sanayi Sitesi No:47, Kepez / ANTALYA

As Yapı Hakkında

Tasarım aşamasına tamamen evinizin düzeni ve kullanım alanları baz alınarak en kullanışlı materyaller elde edilir. Evinize alcağınız mobilya ve ahşap ürünlerini siz sınırlandırmayınız, bırakın onlar sizin gibi özel olsunlar.

Vizyon, Antalya’da dünya standartlarına uygun ev ve iş alanları geliştirmeye yönelik perakende sektöründe hizmet veren, müşterilerini ve çalışanlarını mutlu eden lider bir kuruluş olmak.

Misyon, Müşterilerimizin uygun fiyat, türlü ödeme koşulları, bol çeşit ve kaliteli hizmet yoluyla ihtiyaçlarını en kısa yoldan karşılamak ve böylece yaşam alanlarını hayal ettikleri gibi geliştirmelerine yardımcı olmak.

aboutus

ŞİRKET GEÇMİŞİ

1989

Kuruluş

Proje ve üretim hizmetleri veren ASYAPI, isminin oluşturduğu güvenle yuvanızla ilgli tüm ayrıntıları kullanışlı ve modern tasarımla şekillendirip sizlere sunmaya başladık.
1996

Yeni Hizmet Alanları

İsmimizden aldığmız güçle yapısal alanda birçok yenilikle hizmet alanımızı genişlettik. En iyi olanı tasarlayıp uygulamasını yaparak sunmak bizim işimiz.
2004

Yapı Market

2004 yılında faliyete geçen yapı marketimizde mevcut markalara ait ürünlerin tamamını bizim güvencemiz altında hizmetinize sunulmaktadır.
2016

Yeni Makinalar

Zamanla değişen ihtiyaçlara çözüm üretilmek ve yeni işler çıkarmak adına makina parkurumuzu genişlettik.