• Şafak, 5022 Sok. Akdeniz Sanayi Sitesi No:47, Kepez / ANTALYA

YAPI MARKETİMİZ

Şirketimiz yeni yatırımlarla kendini geliştiren işletme, modern ticari hayatın gerekliliklerini de yerine getirerek farklı sektörlerden irili ufaklı birçok isletmenin yurt içinde ve yurt dışında güvenilir bir tedarikçisi ve çözüm ortağı olmuştur.

Firmanın hızla büyüyen yapısı ve artan is hacmi yeni atılımlara olanak tanımış, Türkiye ve Antalya için bir yenilik olan Türkiye’nin en büyük endüstriyel yapı marketinin temelleri 2004 yılında atılmıştır. Müşterilerinin daha rahat ağırlanabileceği, ürün ve hizmetler hakkında incelemeler yapıp detaylı bilgiler alabilecekleri, şehrin trafiğinden uzak Yeni Sanayi bölgesinde faaliyete geçmiştir.

Müşterilerle kurulan güçlü ilişkiler, güven, akıl ve bilgi ile yükselen As Yapı Market, bilinen yapı market formlarından farklı olarak bireysel ve kurumsal müşterilerinin endüstriyel yapı ürünleri ihtiyaçlarını, satış sonrası hizmetler ve müşteri hizmetleri ile destekleyerek sunmaktadır.

As Yapı Market her geçen gün üretkenlik, çalışkanlık ve dürüstlük gibi ana ilkelerini kurumsallaşmayla desteklemekte, yatırımlarıyla yeni istihdam olanakları ve sosyal fayda yaratmakta, çevresine ve kültürüne sahip çıkmaktadır.

Sayısız endüstriyel ürün, hırdavat ve is güvenliği ürünlerinin ana tedarikçisi olarak sunduğu hizmetleriyle her müşterisinin memnuniyetini gözetmektedir.